Termokapsle Cork Janosa
Navštivte nás na Facebooku
o společnosti výrobky DIAM informace kontakt
$('#fade').cycle();

Termokapsle

Ve spolupráci především s největším evropským výrobcem termokapslí (smršťovacích záklopek), italskou firmou ENOPLASTIC, Vám nabízíme pro Vaše láhve termokapsle jakéhokoliv rozměru, způsobu otevírání a barevného odstínu. Odstín lze zvolit podle dodaného vzorku, PANTONE barevné škály a nebo si vyberete z 80 základních vzorových odstínů.

Umíme také nabídnout hliníkovou kapsli s odtrhávacím páskem, který opravdu dokonale funguje.

Vzorník základních termokapslí

Kapsle, které máme stále skladem v rozměru 31/60mm jsou prodávány za jednotnou cenu 435,- / 1000ks Vám můžeme dodat v jakémkoliv (i ve velmi malém) množství.
Stejné kapsle s 3-barevnou vlaječkou na disku pak za cenu 480- / 1000 ks.

Mimo klasických termokapslí z PVC smršťovací fólie dodáváme také kapsle z hliníkové fólie POLYLAM a také speciální hliníkové kapsle na šumivá vína. Nejnáročnějším zákazníkům můžeme nabídnout také kapsle cínové.

Termokapsle dodáváme bez potisku, s potiskem nebo ražbou a nebo s kombinací potisku i ražby. Možnost použití vlastního reliéfu na disku na vršku termokapsle. Disk nebo také odtrhávací pásek je možno dodat v jakékoliv barvě.

Vyžádejte si nezávaznou kalkulaci na Vaše termokapsle s možností individuální specifikace ihned nyní!

© Cork Janosa s.r.o. | photo © Diam | tvorba www stránek, videoprodukce SKILL production s.r.o. | XHTML 1.0 valid | CSS 2.1 valid