Navštivte nás na Facebooku
o společnosti výrobky DIAM informace kontakt
$('#fade').cycle();

Projekt SPOLUPRACUJÍCÍ VINAŘ

Ačkoliv zátky pro naše vinaře vyrábíme již 14 let a za tu dobu jsme poznali mnoho z našich vinařů a s některými z nich jsme se dokonce spřátelili, stále se nám ještě stává, že narazíme na vinařství nebo vinaře, o kterém jsme nevěděli a který vůbec netuší, že existujeme my, nějaký DIAM atd.

Tento stav nás vždycky rozhodí, protože si pak říkáme, že něco děláme špatně, dáváme málo peněz do reklamy, nebo jsme v ní málo agresívní.

A rádi bychom to změnili – a to pokud možno přímo s pomocí Vás, moravských vinařů. Dali jsme tomuto projektu v plenkách pracovní název „SPOLUPRACUJÍCÍ VINAŘ“

Vycházíme z toho, ze Vy vinaři se mezi sebou znáte nejlépe, setkáváte se často při různých vinařských i nevinařských příležitostech a máte k sobě důvěru. Spousta z Vás má také zkušenosti s našimi zátkami, ať už se jedná o DIAM a nebo jakoukoliv jinou zátku z našeho širokého portfolia, a můžete je tedy s klidným svědomím doporučit svým známým vinařům.

Rádi bychom těm, kteří mají chuť si přivydělat a přesvědčit své kamarády či známé, aby vyzkoušeli naše služby a použili naše zátky pro svá vína, nabídli velmi slušnou provizi a to nejen na první „obchod“ tohoto typu, ale na celou dobu, co bude takový obchodní vztah naší firmy s Vaším známým či kamarádem fungovat. Pokud by navíc někdo z vinařů v regionech Jižní Moravy měl čas a chuť pro nás v tomto ohledu pracovat ve svém regionu trvaleji, velmi takovou spolupráci uvítáme a vytvoříme mu podmínky potřebné k tomu, aby pro nás mohl pracovat s co nejlepšími výsledky. Podmínky v každém případě můžeme nabídnout určitě zajímavé.

Záleží jen na Vás – můžete si tímto způsobem jen občas nebo malinko a bez velké námahy vylepšit rozpočet nebo se spolupráci s námi věnovat více, ale vlastním tempem. Můžete se také nechat více vtáhnout do problematiky uzávěrů, zátek a termokapslí, což je stěžejní osa našeho portfolia a můžete z něj časem udělat svou regulérní a slušně vydělávající práci. Záleží jen na Vás.

V případě zájmu o bližší informace mi prosím zavolejte, nebo napište.

Jan Kašpar
602-716-116
janosa@janosa.cz

© Cork Janosa s.r.o. | photo © Diam | tvorba www stránek, videoprodukce SKILL production s.r.o. | XHTML 1.0 valid | CSS 2.1 valid