Cork Janosa
výroba korkových zátekENOLOGIE

"Nejdůležitější činností enologa je uchovat a zhodnotit potenciál hroznů."


Ve spolupráci s inovativní italskou firmou ENOVYS nabízíme nově také enologické preparáty a speciální přípravky značky OENO, které jsou produktem vlastního výzkumu a analytické kontroly známé laboratoře CAIM. Tato laboratoř je vybavena nejmodernějšími analytickými technologiemi a jejím cílem je napomáhat výrobcům vína k dosažení takových vlastností jejich vín, které co nejlépe vyhovují požadavkům náročného a složitého globálního trhu, ale i specifikům trhů lokálních.

Značka OENO se letos stala partnerem firmy CORK JANOSA s.r.o. a moravským vinařům se tak otevírá možnost využívat tyto velmi zajímavé a progresivní enologické přípravky pro výrobu jejich vín a to za velmi příznivé ceny.

Jako aktuální novinku si můžete stáhnout

katalog OENO
vinobraní 2018

A protože Vám nechceme jen něco prodat, ale chceme Vám také poradit a vysvětlit vše, co se týká námi nabízených přípravků, nabízíme vám i možnost přímé odborné konzultace s enologem. S Vašimi dotazy k produktům OENO a jejich nejlepšímu využití přímo ve Vašich podmínkách a s Vašimi konkrétními víny se můžete obracet na adresu oeno@janosa.cz.

© Cork Janosa, s.r.o. 2018 |  tvorba www, firemní a svatební videa 
SKILL production

| Jsou tyto stránky responsivní?